کاردرمانی برای افراد بزرگسال

خدمات کاردرمانی به هیچ گروه سنی محدود نمی شود بلکه برای افراد در هر سنی است. یک کاردرمانگر به طور درمانی از فعالیت های روزانه برای کمک به زندگی کامل افراد استفاده می کند. کاردرمانی سلامتی را ارتقا می دهد و از آسیب، بیماری یا ناتوانی جلوگیری می کند یا به شما کمک می کند تا بهتر زندگی کنید.

یک کاردرمانگر بیماران آسیب دیده، بیمار یا ناتوان در هر سنی را درمان می کند. آنها با افرادی کار می کنند که به دنبال غلبه بر چالش های فیزیکی، رشدی، شناختی یا عاطفی خود هستند. کاردرمانگران به شما کمک می کنند تا مهارت های مورد نیاز برای زندگی روزمره را توسعه دهید، بازیابی کنید، بهبود دهید و حفظ کنید.

کاردرمانی برای افراد بزرگسال ترکیبی از تمرینات ذهنی، جسمی و روانی است که به مراجعین کمک می کند تا فعالیت های روزانه را به راحتی انجام دهند. این وظایف شامل فعالیت های اساسی مانند تمیز کردن و لباس پوشیدن، غذا خوردن، پیاده روی و رانندگی می شود.

یک متخصص کاردرمانی برای افراد بزرگسال کمک می کند تا مهارت های زندگی مستقل، خلاق و رضایت بخش را به دست آورید. آنها برای ارائه خدمات در فعالیت های روزمره که برای زندگی روزمره ضروری است آموزش دیده اند..

متخصصان کاردرمانی در منزل برای بزرگسالان معمولا در شرایطی که آرنج، مچ دست، دست و شانه را تحت تأثیر قرار می دهند متخصص هستند. با این حال، آنها می توانند با شرایطی که کل بدن را تحت تاثیر قرار می دهند، کمک کنند.

مورد هر مراجع کاردرمانی منحصر به فرد است و بنابراین برنامه های درمانی متفاوت خواهد بود. بنابراین، یک متخصص کاردرمانی در منزل برای افراد بزرگسال بسته به نیاز شما رویکرد خود را تغییر خواهد داد. به عنوان مثال، آنها بر روی تمرینات شناختی برای مراجعان دارای ناتوانی ذهنی تمرکز خواهند کرد. به طور مشابه، آنها بر فعالیت های توانبخشی فیزیکی با مشتریانی که از چالش های حرکتی رنج می برند تمرکز خواهند کرد.

انواع مختلفی از کاردرمانگران وجود دارد. با این حال، برخی از متخصصان کاردرمانی در توانبخشی سالمندان یا مراقبت های بهداشتی برای سالمندان تخصص دارند. آنها بهترین برنامه های درمانی (از جمله تمرینات تخصصی) را طراحی می کنند تا به شما در رفع نیازهای عاطفی، فیزیکی، محیطی و روانی کمک کنند.

اهداف کاردرمانی برای افراد بزرگسال

کاردرمانگران می توانند با توصیه اصلاحات ایمنی در خانه و محل کار مراجعانشان کمک کنند. کاردرمانگران به بزرگسالان کمک می کنند تا با بیماری ها و شرایط ناسی از افزایش سن خود را تطبیق داده و تا زمانی که ممکن است به زندگی مستقل ادامه دهید.

متخصصان کاردرمانی در منزل به بیماران کمک می کنند تا از اندام های خود به طور موثرتری استفاده کنند تا بتوانند فعالیت های شخصی خود را با کمترین میزان مشکل انجام دهند.

کاردرمانی برای بزرگسالان نقش مهمی در تقویت حافظه و مهارت های شناختی افراد دارد.

کاردرمانی در منزل برای افراد بزرگسال با ارائه تمریناتی متناسب با شرایط فرد دامنه حرکتی را افزایش داده و درد و سفتی را به حداقل می رساند.

 

کلمات مرتبط :

کاردرمانی در منزل – کاردرمانی برای بزرگسالان – کاردرمانی سکته مغزی – کاردرمانی پارکینسون

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ