بهترین مرکز کاردرمانی در منزل در تهران خدمات تخصصی کاردرمانی سکته مغزی ، کاردرمانی ام اس ، کاردرمانی پارکینسون و … را بصورت کاردرمانی در منزل ارائه می دهد.

متخصصان ما در مرکز کاردرمانی و توانبخشی در منزل از بروزترین متدهای کاردرمانی و توانبخشی برای کمک به بیمارانی که به هر دلیل توانایی مراجعه حضوری به کلینیک کاردرمانی را ندارند بهره می برند.

در حالی که کاردرمانگران می توانند در بسیاری از چالش های فیزیکی و فکری کمک کنند، یک متخصص کاردرمانی در منزل می تواند مزایای بیشتری را ارائه دهد.

فواید بهره مندی از خدمات بهترین مرکز کاردرمانی در منزل

متخصصان کاردرمانی در منزل می توانند به شما کمک کنند خانه خود را تغییر دهید. یک کاردرمانگر می تواند به شما کمک کند پس از آسیب یا سایر چالش های فیزیکی و فکری بهبود پیدا کنید. آنها همچنین می توانند خانه شما را برای شما در دسترس تر کنند.متخصص کاردرمانی در منزل شما می تواند به شما در شناسایی خطرات احتمالی کمک کند. آنها همچنین نیازهای شما را برطرف می کنند تا خانه شما تا حد امکان ایمن و در دسترس باشد.

برای بسیاری از افراد، استقلال آنها مهم است، به خصوص با افزایش سن. اگر سن شما بالا می رود یا اگر آسیب یا ناتوانی دارید که زندگی به تنهایی را برای شما دشوار می کند، متخصصان ما در بهترین مرکز کاردرمانی در منزل می توانند به شما کمک کنند استقلال خود را بازیابید و به خودکفایی برسید. پس از تصادف یا از دست دادن تحرک، انجام کارهای روزانه یا حتی رفت و آمد در خانه دشوار می شود. کاردرمانگر شما در طول زندگی روزمره به شما کمک می کند تا استقلال خود را دوباره به دست آورید، خواه به شما یاد دهد چگونه لباس بپوشید، چگونه حمام کنید یا حتی چگونه خودتان غذا درست کنید.

کاردرمانگر شما نه تنها در انجام کارهای روزانه به شما کمک می کند، بلکه می تواند به شما در ادامه فعالیت هایی که دوست دارید کمک کند. وقتی فعالیت‌هایی دارید که برایتان معنادار هستند، می‌توانند به شما در ارتقای سلامت کلی کمک کنند. کاردرمانگر شما به شما کمک می کند تا با شرایط جدید خود سازگار شوید و در عین حال به شما کمک می کند کارهایی را که در زندگی دوست دارید انجام دهید.

نقش مهم دیگر متخصص کاردرمانی در منزل کمک به شما برای زندگی ایمن است. از آنجایی که با آسیب یا تحرک محدود خود را با زندگی تطبیق می دهید، انجام کارهایی که زمانی آسان بوده اند ممکن است دشوار باشد. این می تواند منجر به افزایش صدمات، به ویژه زمین خوردن شود. برای سالمندان، این زمین خوردن ها می تواند منجر به صدمات جدی شود و می تواند طاقت فرسا باشد. یک کاردرمانگر می تواند به شما کمک کند تا با یادگیری انجام ایمن فعالیت های روزانه، اعتماد به نفس پیدا کنید. متخصصان کاردرمانی در منزل همچنین می توانند به شما کمک کنند تا تغییراتی در خانه خود ایجاد کنید که از صدمات غیر ضروری جلوگیری می کند. به عنوان مثال، چیزی مانند نرده دستی یا میله به شما کمک می کند تعادل خود را حفظ کرده و از سقوط جلوگیری کنید.

یکی دیگر از مزایای بهره مندی از خدمات بهترین مرکز کاردرمانی در منزل تهران این است که می تواند در بسیاری از نیازهای مختلف به شما کمک کند. اگر نمی توانید وظایف خود را به تنهایی انجام دهید، کاردرمانگر شما می تواند به شما کمک کند تا ایمنی خانه خود را بهبود ببخشید تا خطراتی مانند سقوط را از بین ببرید. اگر تصادف کردید و در حال تطبیق با زندگی با ویلچر هستید، کاردرمانگر شما همچنین می‌تواند به شما کمک کند که چگونه موقعیت خود را در ویلچر بهبود بخشید تا تا حد امکان راحت بمانید.

در نهایت، کاردرمانگر شما می تواند به شما در مدیریت بیماری های مزمن کمک کند. چه برای مدیریت دارو به کمک نیاز داشته باشید و چه برای یادگیری زندگی با تحرک کمتر، آنها می توانند به این نیازها کمک کنند.

بهترین مرکز کاردرمانی در منزل در تهران

متخصصان ما در مرکز کاردرمانی در منزل خدمات تخصصی کاردرمانی را برای طیف وسیعی از مشکلات ارائه می دهند از جمله :

  • کاردرمانی سکته مغزی در منزل
  • کاردرمانی آسیب نخاعی در منزل
  • کاردرمانی ام اس در منزل
  • کاردرمانی پارکینسون در منزل 
  • کاردرمانی دست پس از جراحی

 

کلمات مرتبط :

بهترین مرکز کاردرمانی در منزل – کاردرمانی ضایعه نخاعی در منزل – کاردرمانی در منزل برای سالمندان – کاردرمانی برای بیماران

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ