کاردرمانی در منزل پس از جراحی برای کمک به تقویت توانمندی های فرد و کاهش عوارض ناشی از جراحی و کاهش تحرک امری مفید و ضروری است.

کاردرمانگران معمولاً با بیمارانی کار می کنند که آسیب یا اختلالاتی دارند که اندام فوقانی را تحت تأثیر قرار می دهند. این شامل کار با افراد پس از انجام جراحی مانند رهاسازی تونل کارپال، ترمیم تاندون، برداشتن کیست، قطع عضو یا جراحی برای تثبیت شکستگی است. 

متخصصان کاردرمانی برای ارائه بهترین نتایج برای بیماران خود از نزدیک با جراحان همکاری می کنند. دستورالعمل‌ها و پروتکل‌هایی وجود دارد که می‌توان برای به دست آوردن دامنه حرکت و قدرت بدون به خطر انداختن بهبودی، پیشرفت کرد. هر جراح پروتکل ها و روش های خاص خود را دارد، بنابراین درمان و جدول زمانی ممکن است برای هر فرد بسته به تکنیک جراحی خاص انجام شده کمی متفاوت به نظر برسد.

کاردرمانی در منزل پس از جراحی ممکن است شامل برداشتن پانسمان بعد از عمل (آتل موقت پیچیده شده با بانداژ آس) و همچنین ارزیابی برش باشد. بسته به عمل جراحی و پروتکل شخصی پزشک، ممکن است یک ارتز سفارشی (آتل / بریس) برای محافظت از اندام جراحی شده تجویز شود. 

جلسات کاردرمانی در منزل به نوع عمل و همچنین فرد بستگی دارد. پاسخ هر فرد به جراحی و درمان متفاوت است. متخصصان ما برنامه کاردرمانی در منزل پس از جراحی را بر اساس پروتکل و نحوه پیشرفت بیمار سفارشی می کنند.

درمان ها می تواند شامل کشش، ماساژ اسکار، تحرک بافت نرم و تقویت باشد. درمانگر شما می تواند یک نمای کلی از اینکه یک برنامه درمانی معمولی برای مورد خاص شما چگونه خواهد بود ارائه دهد. درمانگر شما همچنین پیشرفت شما را قبل از هر بار پیگیری به جراح اطلاع می دهد.

کاردرمانی در منزل پس از جراحی

مطالعات نشان می دهد که درمان پس از جراحی، در این مورد، درمان پس از جراحی دست، نتایج بهتری را برای بیمار به ارمغان می آورد. کاردرمانی در منزل پیشرفت های قابل توجهی را در دامنه حرکتی، قدرت و عملکرد بیماران پس از درمان برای شکستگی مچ دست به همراه دارد.

آموزش و تمرینات ارائه شده توسط درمانگر مختص توانبخشی شما است و مستقیم ترین رویکرد را برای رسیدن به اهداف شما ارائه می دهد. تمرین‌های عمومی که از طریق اینترنت یافت می‌شوند به طور بالقوه می‌توانند مفید باشند، اما ممکن است مؤثرترین تمرین‌ها برای شرایط شما نباشند. همچنین ممکن است نتیجه معکوس داشته باشند و پیشرفت و بهبودی کندی داشته باشند. به همین دلیل مشورت با یک متخصص کاردرمانی در منزل برای حصول بهترین نتایج از اهمیت بالایی برخوردار است.

کاردرمانی می تواند در هنگام راهنمایی بیماران در مسیر بهبودی پس از عمل بسیار سودمند باشد. 

 

کلمات مرتبط :

کاردرمانی در منزل پس از جراحی – کاردرمانی در منزل تهران – متخصص کاردرمانی در منزل 

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ