کاردرمانی در منزل نارمک ، پیروزی ، تهرانپارس شرقی و غربی ، گلبرگ غربی و شرقی ، نیروهوایی ، افسریه و دیگر مناطق شرقی تهران توسط متخصصان کاردرمانی در منزل ما ارائه می شود.

در حالی که کاردرمانگران می توانند در بسیاری از چالش های فیزیکی و ذهنی کمک کنند، یک کاردرمانگر متخصص در زمینه کاردرمانی در منزل می تواند مزایای بیشتری را ارائه دهد.

فواید کاردرمانی در منزل نارمک

متخصصان کاردرمانی در منزل می توانند به شما کمک کنند خانه خود را تغییر دهید. یک کاردرمانگر می تواند به شما کمک کند پس از آسیب یا سایر چالش های فیزیکی و فکری بهبود پیدا کنید. آنها همچنین می توانند منزل شما را برای شما در دسترس تر کنند.

یکی از مهم ترین فواید کاردرمانی در منزل این است که به افراد اجازه می دهد تا بدون خروج از منزل که معمولا برای افراد نیازمند خدمات کاردرمانی با چالش هایی روبرو است از خدمات کاردرمانی با همان کیفیت داحل کلینیک در منزل خود بهره مند شوند.

متخصص کاردرمانی در منزل می تواند به شما در شناسایی خطرات احتمالی کمک کند. آنها همچنین نیازهای شما را برطرف می کنند تا خانه شما تا حد امکان ایمن و در دسترس باشد.اینها ممکن است شامل نرده ها و میله های دستگیره، رمپ برای ویلچر و موارد دیگر باشد.

متخصصان کاردرمانی در منزل نارمک که توسط تیم متخصصان ما به منزل شما مراجعه می کنند به بازیابی استقلال کمک می کند ، برای بسیاری از افراد، استقلال آنها مهم است، به خصوص با افزایش سن. اگر سن شما بالا می رود یا اگر آسیب یا ناتوانی دارید که زندگی به تنهایی را برای شما دشوار می کند، یک کاردرمانگر می تواند به شما کمک کند استقلال خود را بازیابید و به خودکفایی برسید.

پس از تصادف یا از دست دادن تحرک، انجام کارهای روزانه یا حتی رفت و آمد در محیط منزل نیز دشوار است.کاردرمانگر شما در طول زندگی روزمره به شما کمک می کند تا استقلال خود را دوباره به دست آورید، خواه به شما یاد دهد چگونه لباس بپوشید، چگونه حمام کنید یا حتی چگونه خودتان غذا درست کنید.

نه تنها کاردرمانگر شما در انجام کارهای روزانه به شما کمک می کند، بلکه می تواند به شما در ادامه فعالیت هایی که دوست دارید کمک کند. وقتی فعالیت‌هایی دارید که برایتان معنادار هستند، می‌توانند به شما در ارتقای سلامت کلی کمک کنند. کاردرمانگر شما به شما کمک می کند تا با شرایط جدید خود سازگار شوید و در عین حال به شما کمک می کند کارهایی را که در زندگی دوست دارید انجام دهید.

یکی دیگز از اهدف و فواید کاردرمانی در منزل نارمک کمک به افزایش امنیت شما است ِ از آنجایی که با آسیب یا تحرک محدود در حال تطبیق با زندگی هستید، انجام کارهایی که زمانی آسان بوده اند ممکن است دشوار باشد.این می تواند منجر به افزایش صدمات، به ویژه زمین خوردن شود. برای سالمندان، این زمین خوردن می تواند منجر به صدمات جدی شود و می تواند طاقت فرسا باشد. یک کاردرمانگر می تواند به شما کمک کند تا با یادگیری انجام ایمن فعالیت های روزانه، اعتماد به نفس پیدا کنید.

 

کلمات مرتبط :

کاردرمانی در منزل نارمک – کاردرمانی در شرق تهران – کاردرمانی سکته مغزی در منزل – کاردرمانی فلج مغزی در منزل – کاردرمانی بیمار پارکینسون

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ