هزینه های کاردرمانی در منزل با توجه به تعداد جلسات درمانی و نوع مشکل فرد نیازمند خدمات توانبخشی متغیر است و در جلسه اول کاردرمانی در منزل مشخص می شود.

کاردرمانی مبتنی بر این ایده است که ما به افراد کمک می‌کنیم تا در فعالیت‌هایی شرکت کنند که از نظر آنها معنادار است و اطمینان حاصل کنیم که آنها به پتانسیل کامل خود می‌رسند. برای کودکان، این ها اغلب حول بازی، یادگیری مهارت های جدید و افزایش استقلال در کارهای لذت بخش می چرخند.

کاردرمانی به عنوان یک حرفه مبتنی بر مدرک علمی، بهداشت و مراقبت اجتماعی، رویکردی کل نگر دارد (به عنوان مثال، جنبه‌های ذهنی، جسمی و روانی-اجتماعی انسان در مدیریت)، افراد را قادر می‌سازد تا به پتانسیل کامل خود دست یابند. این حرفه پشتیبانی عملی را فراهم می کند تا افراد را در غلبه بر موانعی که آنها را از مشارکت اجتماعی فعال باز می دارد، قادر سازد. کاردرمانی به افزایش استقلال و رضایت بیماران در تمام جنبه های زندگی کمک می کند و از طریق این فرآیندها کیفیت زندگی بیماران را بهبود می بخشد.

کاردرمانگران با بزرگسالان و کودکان در تمام سنین با طیف وسیعی از شرایط که دارای محدودیت در مشارکت اجتماعی، توانایی های ذهنی و جسمی هستند، کار می کنند و هزینه های کاردرمانی در منزل نیز با توحه به نوع خدماتی که کاردرمانگر ارائه می دهد متغیر است.

کاردرمانگران نقش مهمی در کمک به افراد در هر سنی برای غلبه بر اثرات ناتوانی ناشی از بیماری، پیری یا تصادف دارند تا بتوانند وظایف یا مشاغل روزمره را انجام دهند. کاردرمانگران خدمات خود را در تمامی سطوح پیشگیری اولیه و ثانویه در جهت ارتقای رفاه اجتماعی انجام دادند.

کاردرمانی به افراد در هر سنی و با هر نوع بیماری یا آسیبی که منجر به بروز محدودیت های حرکتی شده کمک می کند تا با تقویت توانمندی های خود ، استقلال بیشتری را در زندگی فردی خود تجربه کند.

افراد پس از مشکلات نورولوژیک مانند سکته مغزی ، ام اس و پارکینسون ، پس از جراحی های ارتوپدی ، پس از آسیب های جسمی ناشی از تصادفات رانندگی نیازمند توانبخشی منظم و طولانی مدت هستند و از آن جایی که خروج از منزل و مراجعه به کلینیک کاردرمانی برای این افراد دشوار است ، خدمات کاردرمانی در منزل برای این افراد بسیار مناسب است.

برای دریافت نویت کاردرمانی در منزل و اطلاع از هزینه های کاردرمانی در منزل با متخصصان ما در ارتباط باشید. ۰۹۲۱۲۰۳۷۲۲۸

 

کلمات مرتبط :

کاردرمانی در منزل – هزینه کاردرمانی در منزل – متخصص کاردرمانی در منزل – کاردرمانی سکته مغزی در منزل – کاردرمانی پارکینسون در منزل

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ