مرکز کاردرمانی در منزل خدمات کاردرمانی و توانبخشی را در منزل به افراد نیازمند خدمات توانبخشی ارائه می دهد تا این افراد بتوانند بدون نیاز به مراجعه به کلینیک کاردرمانی از مزایای کاردرمانی بهره ببرند.

از آن جایی که بسیاری از افراد نیازمند خدمات توانبخشی دچار مشکلات جسمی و حرکتی بوده و خروج از منزل برای آن ها دشوار است خدمات کاردرمانی در منزل برای آن ها بسیار ارزشمند است.

کاردرمانگر برای کمک به افراد در تمام سنین از طریق استفاده درمانی از فعالیت های روزمره دارای تخصص های لازم است و می تواند به انجام ایمن فعالیتهای زندگی روزمره مورد نیاز برای افزایش استقلال به فرد بیمار یا آسیب دیده کمک کند.

کاردرمانگر توانایی فرد را در انجام کارهای روزانه تا حد ممکن بازیابی می کند. این وظایف شامل فعالیتهای اساسی زندگی روزمره است ، با ارائه خدمات کاردرمانی در منزل فرد می تواند توانایی های خود را زمینه غذا خوردن ، لباس پوشیدن ، استحمام و … افزایش دهد که این موارد کمک زیادی به بهبود کیفیت زندگی این افراد می کند.

بسیاری اوقات خدمات توانبخشی برای بهبود تحرک و قدرت عضلانی فرد بسیار ضروری است. کاردرمانگر یک تجزیه و تحلیل کامل از هر بیمار و توانایی های جسمانی آنها را انجام می دهد. کاردرمانگر از دانش خود برای ارزیابی صحیح و شکل دادن به یک برنامه درمانی منسجم و موثر بهره می برد.

مرکز کاردرمانی در منزل

برای دریافت خدمات توانبخشی و کاردرمانی در منزل باید کاردرمانگر خود را از مرکز کاردرمانی در منزل که مجوز فعالیت در حیطه کاردرمانی را دارا است انتخاب کنید ، متاسفانه بسیار دیده شده که افراد غیرمتخصص اقدام به ارائه خدمات کاردرمانی در منزل می کنند که نه تنها نمی تواند کمکی به بیمار بکند بلکه سلامتی وی را نیز تهدید می کند.

متخصصان کاردرمانی در منزل با دانش و تجربه بالا در زمینه ارائه خدمات کاردرمانی و توانبخشی و پس از ارزیابی های دقیق شرایط بیماران مناسب ترین و موثرترین خدمات توانبخشی را برای کمک به بیماران عزیز ارائه می دهند.

تقویت عضلات ضعیف شده ، بهبود دامنه حرکتی ، بهبود مهارتهای حرکتی درشت ، تقویت مهارت های شناختی ، بهبود مشکلات پردازش حسی و بهبود عملکرد ذهنی و جسمی از مهم ترین مزایای کاردرمانی در منزل هستند که می توانند به افراد در بهبود کیفیت زندگی کمک کنند.

بسیاری از افراد نیازمند خدمات توانبخشی با کاردرمانی به دلیل عوارض ناشی از بیماری و آسیب دیدگی و یا افزایش سن توانایی مراجعه به کلینیک های کاردرمانی را ندارد و کاردرمانی در منزل به این افراد کمک می کند تا در کنار سایر اعضای خانواده خود از خدمات توانبخشی بهره ببرند.

 

کلمات مرتبط :

کاردرمانی در منزل تهران – مرکز کاردرمانی در منزل – متخصص کاردرمانی در منزل – کاردرمانی سکته مغزی در منزل – کاردرمانی پارکینسون در منزل

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ