تعرفه کاردرمانی در منزل بسته به خدماتی که کاردرمانگر ارائه می دهد و نوع مشکل بیمار متغیر است و نمی توان عدد مشخصی برای آن ذکر نمود.

کاردرمانی در منزل برای افرادی که به هر دلیل توانایی و با تمایلی برای مراجعه به کلینیک کاردرمانی را ندارند بسیار مفید و مناسب است ، از سوی دیگر در دوران شیوع کرونا دریافت خدمات کاردرمانی در منزل نیز اهمیتی بیشتری پیدا کرده و افراد می تواند با خیال راحت و بدون نگرانی از ابتلا به ویروس کووید ۱۹ از حدمات توانبخشی در منزل بهره مند شوند.

بسیاری از افراد نیز به دلیل مشکلات ناشی از بیماری و یا شرایط سالمندی برای خروج از منزل و مراجعه به کلینیک کاردرمانی دچار مشکل هستند و کاردرمانی در منزل برای این افراد نیز بسیار مناسب است.

تعرفه کاردرمانی در منزل به تعداد جلسات درمانی نیز بستگی دارد ، برخی بیماری ها و مشکلات نیازمند تعداد جلسات محدودی کاردرمانی در منزل هستند و برخی دیگر نیازمند دریافت خدمات کاردرمانی بطور منظم و طولانی مدت هستند ، برای بررسی شرایط و اطلاع از میزان نیاز خود به جلسات کاردرمانی در منزل می توانید با متخصصان ما مشورت های لازم را به عمل آورید.

کاردرمانی یکی از شاخه های علوم پزشکی در حوزه توانبخشی است که به افراد در هر سن و جنسی و با هر میزان توانایی برای بهبود کیفیت زندگی ، کاهش ناتوانی و افزایش توانمندی ها کمک می کند.

بسیاری از افراد هستند که به دلیل بیماری و یا شرایط سالمندی برای انجام امور روزمره خود دچار مشکل هستند متخصصان کاردرمانی در منزل به این افراد کمک می کند تا فعالیت های عادی خود همچون لباس پوشیدن ، غذا خوردن ، حمام کردن و … را با کمترین مشکل انجام دهند.

تعرفه کاردرمانی در منزل با توجه به این که فرد دیگر نیاز به خروج از منزل و صرف هزینه های حمل و نقل را نداشته و در زمان وی نیز صرفه جویی می شود معمولا بسیار مناسب است.

مبتلایان به سکته مغزی ، مبتلایان به انواع آرتروز و بیماری های مفصلی ، سالمندانی که دچار مشکلات حرکتی شده اند ، مبتلایان به ام اس ، مبتلایان به فلج مغزی ، کدکان دچار تاخیر رشدی ـ حرکتی و افرادی که بتازگی تحت جراحی قرار گرفته اند نیازمند دریافت خدمات کاردرمانی در منزل هستند.

برای اطلاع از تعرفه کاردرمانی در منزل می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید :

۰۹۲۱۲۰۳۷۲۲۸

 

کلمات مرتبط :

کاردرمانی در منزل – کاردرمانی سکته مغزی – کاردرمانی فلج مغزی

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ