کاردرمانی در منزل بزرگسالان

کاردرمانی حرفه ای است که از کودکان و بزرگسالان حمایت می کند تا فعالیت های روزانه خود را در خانه، مدرسه، محل کار یا بازی انجام دهند. این شامل کمک به تحرک و نشستن، مدیریت خانه، مهارت‌های حرکتی (حرکت)، توانایی‌های شناختی (تفکر و استدلال)، مهارت‌های زندگی اجتماعی، و سازگاری در محل کار است.

چه به دلیل آسیب، بیماری یا کهولت سن، کاردرمانی در منزل بزرگسالان می تواند ارزشمند باشد. برای افرادی که به آن نیاز دارند، کاردرمانی می تواند تفاوت بزرگی در زندگی روزمره و انجام حتی ساده ترین کارها ایجاد کند.

اگر یک بیمار جدید یا یکی از اعضای خانواده یک بیمار جدید هستید، ممکن است تعجب کنید که یک کاردرمانگر چه می کند. چه کار می کنند؟ چگونه کار می کند؟ نگاهی به هر چیزی که باید در مورد دریافت کاردرمانی بدانید، بیندازید.

کاردرمانی چیست؟

کاردرمانی نوعی کمک است که می تواند به بیماران اجازه دهد تا در خانه خود مستقل تر شوند. این مشاغل روزانه با افزایش سن یا اگر از آسیب یا بیماری رنج می برید، می توانند سخت شوند. علاوه بر این، کاردرمانی می تواند به کودکان و بزرگسالان کمک کند تا با تغییراتی سازگار شوند که به آنها امکان می دهد در موقعیت های اجتماعی ادغام شوند.

داشتن یک کاردرمانگر به این معنی است که می‌توانید از ارزیابی‌های سلامت خانگی کاردرمانی بهره ببرید. این به درمانگر شما اجازه می دهد تا برنامه ای تنظیم کند که فعالیت های روزانه را بهبود بخشد.

درمانگر شما همچنین توصیه هایی را برای تجهیزات و آموزش ارائه می دهد و می تواند بستگان و مراقبان شما را راهنمایی کند که چگونه می توانند به شما کمک کنند.

یک کاردرمانگر حرفه‌ای (OT) ابتدا نیازهای شما را ارزیابی می‌کند و با شما و خانواده‌تان برای ایجاد یک طرح یا برنامه، از جمله توصیه خدمات یا تجهیزات مناسب، همکاری می‌کند تا از زندگی مفیدتر، ایمن‌تر و راحت‌تر اطمینان حاصل کند.

خدمات ما در مرکز کاردرمانی در منزل بزرگسالان شامل ارزیابی و درمان برای بزرگسالانی است که به دلیل افزایش سن، بیماری (سکته مغزی و …) یا جراحت نیاز به تغییراتی در خانه دارند تا ایمنی و حداکثر استقلال را تضمین کنند. ما با افرادی کار می کنیم که در تصادفات وسایل نقلیه موتوری دخیل بوده اند.

ما مراقبت های دوران سالمندی ، ارزیابی ایمنی خانه، ارزیابی عملکردی و ارزیابی بازگشت به کار ارائه می دهیم. کاردرمانگران ما به بزرگسالان و سالمندان کمک می کنند تا زندگی کاملی داشته باشند.

کاردرمانی در منزل بزرگسالان

مدیریت خانه و ایمنی
پس از بیماری، جراحت یا جراحی، تیم کاردرمانی ما می تواند با شما همکاری کند تا مطمئن شود خانه شما ایمن و کاربردی است. 

ارزیابی های ارگونومیک
تیم کاردرمانگر ما می‌توانددر مورد استراتژی‌هایی برای ایجاد یک محیط کاری امن و راحت، به شما ارائه دهد.

 

کلمات مرتبط :

کاردرمانی در منزل بزرگسالان – کاردرمانی سالمندان در منزل – کاردرمانی سکته مغزی در منزل

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ