مزایای کاردرمانی در منزل برای بیمارانی که به دلیل شرایط و عوارض بیماری دچار ضعف و مشکلات حرکتی هستند و توانایی مراجعه به کلینیک کاردرمانی را ندارد بسیار قابل توجه است.

کاردرمانی در دو حوزه تخصصی ذهن و جسم به افراد در افزایش توانایی ها و کاهش مشکلات و ناتوانی های ایجاد شده کمک می کند.

متخصص کاردرمانی با استفاده از راهکارهای درمانی و توانبخشی خاصی به افراد دارای معلولیت و ناتوانی برای داشتن زندگی بهتر و با حداقل مشکل کمک می کند.

کاردرمانی هماهنگی بین جسم و ذهن را افزایش داده و به بهبود عملکرد قسمت های مختلف بدن کمک می کند.

برای استفاده از مزایای کاردرمانی در منزل باید متخصص کاردرمانی در منزل را بدرستی انتخاب کنید ، متخصصان کاردرمانی در منزل با دانش و تجربه بالا در زمینه ارائه خدمات کاردرمانی و توانبخشی و پس از ارزیابی های دقیق شرایط بیماران مناسب ترین و موثرترین خدمات توانبخشی را برای کمک به بیماران عزیز ارائه می دهند.

هزینه کاردرمانی در منزل نیز با توجه به نوع و شدت مشکل بیمار چه کودک و چه بزرگسال و همچنین بسته به نوع متدها و تعداد جلسات درمانی متغیر است.

برای اطلاع از هزینه های خدمات کاردرمانی در منزل می توانید با این شماره در ارتباط باشید : ۰۹۲۱۲۰۳۷۲۲۸

یکی از مهم ترین مزایای کاردرمانی در منزل کمک به افراد برای داشتن زندگی بطور مستقل و با حداقل وابستگی به اطرافیان است.

مزایای کاردرمانی در منزل

مزایای کاردرمانی در منزل

کاردرمانگر با استفاده از فعالیت ها و تمرینات هدفمند، به افرادی که دچار مشکلات جسمی و حرکتی شده اند کمک می کند تا هرچه سریع تر به شرایط مطلوب و با حداقل ناتوانی دست یابند تا زندگی بهتری را تجربه کنند و کمتر به اطرافیان خود وابسته باشند.

اگرچه ممکن است انجام کارهایی مانند غذا خوردن ، لباس پوشیدن ، استحمام و … برای شما ساده برسد ولی همین امور ساده برای فردی که درگیر بیماری است می تواند دشوار باشد ، کاردرمانی به افراد توانخواه کمک می کند تا با غلبه بر مشکلات ایجاد شده زندگی بهترین داشته باشند.

بسیاری از افراد نیازمند خدمات توانبخشی با کاردرمانی بخصوص کاردرمانی جسمی به دلیل عوارض ناشی از بیماری و آسیب دیدگی و یا کهولت سن توانایی مراجعه به کلینیک های توانبخشی و کاردرمانی را ندارد و کاردرمانی در منزل به این افراد کمک می کند تا در کنار سایر اعضای خانواده خود از خدمات توانبخشی بهره ببرند.

بسیاری از بیماری های ارتوپدی و نورولوژی با عوارض جسمی و حرکتی همراهند و حرکت و جابجایی را برای بیماران دشوار می کنند ، مبتلایان به سکته مغزی معمولا دوران نقاهت طولانی داشته و در این مدت نیازمند دریافت منظم خدمات کاردرمانی هستند و کاردرمانی در منزل برای آن ها بسیار مناسب است.

استفاده از خدمات کاردرمانی در منزل همچنین به کاهش استرس ناشی از حضور در محیط های درمانی کمک کرده و این نیز یکی دیگر از مزایای کاردرمانی در منزل است.

 

کلمات مرتبط :

مزایای کاردرمانی در منزل – فواید کاردرمانی در منزل – هزینه کاردرمانی در منزل – متخصص کاردرمانی در منزل – کاردرمانی سکته مغزی در منزل

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ