تمرینات کاردرمانی در منزل با هدف کمک به بهبود وضعیت حرکتی و افزایش توانایی های جسمی و حرکتی در بیماران و افراد معلول و ناتوان ارائه می شود.

کاردرمانی یکی از مهم ترین ارکان برنامه توانبخشی افرادی است که به دلیل بیماری ، آسیب دیدگی و یا پس از جراحی و یا به دلیل شرایط جسمی ناشی از کهولت است دچار ضعف و ناتوانی شده اند و به بهبود کیفیت زندگی آن ها کمک زیادی می کند.

بسیاری اوقات خدمات توانبخشی برای بهبود تحرک و قدرت عضلانی فرد بسیار ضروری است. کاردرمانگر یک تجزیه و تحلیل کامل از هر بیمار و توانایی های جسمانی آنها را انجام می دهد. معمولاً ، کاردرمانگر از دانش خود برای ارزیابی صحیح و شکل دادن به یک برنامه درمانی استفاده می کند که حاوی یک برنامه ورزشی مناسب است که برای هر بیمار منحصر به فرد سفارشی است.

تمرینات کاردرمانی در منزل نیز بطور خاص برای هر فرد نیازمند خدمات کاردرمانی توسط کاردرمانگر در نظر گرفته می شود که باید تحت نظر درمانگر و بطور منظم انجام بگیرد.

متخصص کاردرمانی با بهره گیری از تمرینات هدفمند، به افراد نیازمند خدمات توانبخشی کمک می کند تا هرچه سریع تر به شرایط مطلوب و با حداقل ناتوانی دست یابند تا زندگی بهتری را تجربه کنند و کمتر به اطرافیان خود وابسته باشند.

بسیاری از افراد نیازمند خدمات توانبخشی با کاردرمانی بخصوص کاردرمانی جسمی به دلیل عوارض ناشی از بیماری و آسیب دیدگی و یا افزایش سن توانایی مراجعه به کلینیک های توانبخشی و کاردرمانی را ندارد و کاردرمانی در منزل به این افراد کمک می کند تا در کنار سایر اعضای خانواده خود از خدمات توانبخشی بهره ببرند.

تمرینات کاردرمانی در منزل

تمرینات کاردرمانی در منزل

یکی از عواقب شایع سکته مغزی ، کاهش حرکت در اندام های بیمار است.  تمرینات کاردرمانی می تواند به بیمار در بازیابی قدرت و بهبود انعطاف پذیری در قسمت های آسیب دیده کمک کند.

تمرینات توانبخشی و کاردرمانی یکی از موثرترین روش های در کاهش عوارض پس از جراحی ها است.

تمرینات کاردرمانی در منزل همچنین به تسکین دردهای مزمن مفصلی که در نتیجه خشکی مفاصل پس از بیماری و آسیب دیدگی رخ داده اند کمک می کند.

کاردرمانی در منزل به افراد توانخواه کمک می کند تا بدون نیاز به مراجعه به کلینیک کاردرمانی از خدمات توانبخشی با بالاترین کیفیت بهره ببرند.

هزینه جلسات کاردرمانی در منزل به تعداد جلسات درمانی نیز بستگی دارد ، برخی بیماری ها و مشکلات نیازمند تعداد جلسات محدودی کاردرمانی در منزل هستند و برخی دیگر نیازمند دریافت خدمات کاردرمانی بطور منظم و طولانی مدت هستند ، برای بررسی شرایط و اطلاع از میزان نیاز خود به جلسات کاردرمانی در منزل می توانید با متخصصان ما مشورت های لازم را به عمل آورید.

تلفن تماس جهت دریافت خدمات کاردرمانی در منزل : ۰۹۲۱۲۰۳۷۲۲۸

 

کلمات مرتبط :

کاردرمانی در منزل – کاردرمانی در منزل تهران – کاردرمانی سکته مغزی در منزل – کاردرمانی ضایعه نخاعی در منزل – هزینه کاردرمانی در منزل

فهرست
مشاوره رایگان در واتس آپ